Zacznij od marketingu na Facebooku

Dowiedz się, jak utworzyć stronę na Facebooku lub konto na Instagramie dla swojej firmy i korzystać z naszych narzędzi, aby angażować klientów i reklamować swój produkt nowym odbiorcom.

📹 Jak Facebook może pomóc firmom

🖹 Transkrypcja wideo

No hej. Jestem Marika i jestem tutaj, aby porozmawiać z tobą o tym, jak Facebook może pomóc Twojej firmie.
Założę się, że już wiesz, że wiele osób na całym świecie korzysta z Facebooka każdego dnia. Facebook jest naprawdę wszędzie i pomaga ludziom łączyć się ze sobą. Facebook został założony w 2004 roku właśnie z tego powodu: aby dać ludziom siłę do budowania społeczności i zbliżenia świata.
Obecnie Facebook to nie tylko Facebook. Instagram, Messenger i WhatsApp są również częścią rodziny Facebook. Ogromna popularność tych aplikacji nie tylko pomaga ludziom łączyć się ze sobą, ale także z ich ulubionymi firmami i organizacjami.
Ponieważ z produktów Facebooka korzysta tak wiele osób, jest to idealne miejsce dla firm do nawiązania kontaktu z obecnymi i nowymi klientami.
Narzędzia Facebooka są nie tylko dla dużych firm. Mogą pomóc małym firmom zwiększyć ruch na swoich stronach internetowych i budować relacje z klientami. Narzędzia Facebooka dostarczają również informacji, które pomagają właścicielom firm w osiąganiu celów biznesowych. Wiele narzędzi Facebooka nic nie kosztuje, a firmy korzystające z płatnych reklam Facebooka szybko odkrywają moc reklam Facebooka, aby rozpocząć rozmowy z klientami i budować relacje. Dzięki narzędziom biznesowym i rozwiązaniom reklamowym Facebooka możesz zacząć docierać do ludzi już dziś, bez względu na budżet.
Facebook może wiele pomóc Twojej firmie. Nie wiesz, od czego zacząć? Polecam zacząć od pobrania aplikacji mobilnych. Baw się z nimi. Zobacz, o co w tym wszystkim chodzi.
To może zainspirować Cię do włączenia Facebooka do pracy dla Twojej firmy.
Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak Facebook może pomóc Ci osiągnąć cele biznesowe, kontynuuj naukę!